Podróż za 2 uśmiechy

Co na weekend z dzieciakami w Trójmieście?

Co na weekend z dzieciakami w Trójmieście?

Przed nami ostatni weekend marca. Na prawdziwie słoneczną wiosnę musimy znów jeszcze chwilę poczekać, ale jeśli za oknem pogoda jest daleko odbiegająca od naszych oczekiwać warto pokolorować sobie życie (jak to ja zawsze mówię).


Cóż więc w mieście piszczy w ten weekend?


Czy widzieliście już może premierowy spektakl w Teatrze Muzycznym „Przygody Sindbada Żeglarza”? Ja uwielbiam chodzić do Teatru Muzycznego. Dawno tam nie byłam, więc pomyślałam sobie, że warto zabrać starsze córki i zrobić sobie babski wypad do teatru. Bilety do „Muzycznego” zwykle są drogie, ale ja uważam, że to są zawsze dobrze wydane pieniądze. Mamy plan wybrać się tam właśnie w ten weekend. Biletów jest jeszcze dużo.

Jeśli nie jesteście zainteresowani teatrem to może kino? Rzadko polecam kino, bo wg mnie bardzo rzadko są w nim wyświetlane filmy rzeczywiście dobre dla dzieci. Jednak ta propozycja jest szczególnie wyjątkowa. Drodzy rodzice, myślę, że mamy wspaniałą okazję przedstawić dzieciom postać Papieża Polaka. Bez względu na to, jakiego jesteście wyznania to dzięki temu filmowi z pewnością będzie nam łatwiej opowiedzieć dzieciom o wielkim, dobrym człowieku. Bo to, że taki właśnie był Jan Paweł II nie podlega żadnym wątpliwościom. Smile To dobry moment na mądre, życiowe dyskusje z dzieciakami. Szcegóły TU .

W Experymencie kolejne cieszące się powodzeniem warsztaty. Zajrzyjcie TU.

A może by tak poszydełkować? Zobaczcie GDZIE.

W Sopocie w Zatoce Sztuki jak zwykle cykl Czytamy Dzieciom. Gościem będzie Robert Biedroń.

 

Drogie Mamy. Długo oczekiwane Targi Mother&Baby też w Gdańsku! Zajrzyjcie Tu, by sprawdzić bogaty program.

Ciekawie przedstawiają się warsztaty muzyczne dla dzieciaków i ich rodziców.

W Mieście Aniołów też będzie muzycznie. Smile


Bawcie się świetnie Smile.

 

Komentarze:
Dodaj swój komentarz
Nick / Imię
Treść komentarza
Stolica Polski
Nie dodano żadnego komentarza