VOUCHER SPACERUJ Z FRAJDĄ
Home Menu

Co na weekend z dzieciakami w Trójmieście?

Co na weekend z dzieciakami w Trójmieście?

Drodzy Frajdowicze. Przed nami weekend pełen WIOSENNYCH ATRAKCJI. Cieszę się ogromnie, że wspólnie będziemy mogli tę WIOSNĘ przywitać. Jeśli jeszcze do kogoś nie dotarła informacja o sobotnich gdyńskich spacerach rodzinnych organizowanych przez Gdynię Rodzinną, z którego jeden będę prowadzić właśnie ja, to zajrzyjcie zaraz koniecznie TU.

Wybaczcie, ale z racji tego, że przygotowuję się do tego spaceru dzisiejsza zapowiedź będzie bardzo krótka.
W najbliższy weekend w Gdyni polecam też Jazz dla najmłodszych oraz premierę w Teatrze Muzycznym „Przygody Sindbada Żeglarza”. Uwaga: muzykę napisał Grzegorz Turnau. Smile Bilety jeszcze są. 


W Sopocie w Zatoce Sztuki w cyklu Czytamy Dzieciom tym razem przed dziecięca publicznością wystąpi dobrze wszystkim znany wesołek Rafał Bryndal.

Na granicy Sopotu i Gdańska w Hali Ergo Arena z pewnością bardzo emocjonujący będzie freestyle na motocyklach. Już w tę sobotę impreza Diverse Night Of The Jumps.

W Gdańsku bardzo ciekawie zapowiada się Pokaz Kucia Stali w Kuźni wodnej w Oliwie. Szczegóły znajdziecie TU.

Zanim jednak nadejdzie sobota i niedziela polecam Wam w piątek wybrać się na wagary, urwać się z pracy , zabrać dzieciaki ze szkoły i ruszyć na ulicę Świętojańską do Gdyni. Z okazji Pierwszego Dnia Wiosny ulica częściowo zostanie wyłączona z ruchu, będzie mnóstwo atrakcji, restauracje będą otwarte aż do północy, przyjadą zabytkowe auta. Będzie się działo. Zajrzyjcie TU.


Bawcie się świetnie i mam nadzieje do zobaczenia w sobotę! Smile

 

Komentarze:
Dodaj swój komentarz
Nick / Imię
Treść komentarza
Stolica Polski
Nie dodano żadnego komentarza