VOUCHER SPACERUJ Z FRAJDĄ
Home Menu

Co na weekend z dzieciakami w Trójmieście?

Co na weekend z dzieciakami w Trójmieście?

Wiosna tuż tuż, więc w końcu zmieniłam zdjęcie do zapowiedzi weekendowych. Jak Wam się podoba? Zrobiłam je kilka lat temu, w maju, na plaży między Władysławowem a Chałupami poczas pikniku Frajda nad morzem, o którym napisałam w zakładce "O mnie".

Z pewnością wszyscy już jesteśmy myślami w ciepłych, wiosennych miesiącach. Niestety słyszałam, że najbliższy weekend ma być chłodny i deszczowy. Mam nadzieję, że to jednak nie zepsuje Wam humorów i spędzicie ten weekend w dobrych nastrojach. A jest co robić!

Niech sobie pada i wieje chłodem, a ja i tak polecę Wam aktywność na świeżym powietrzu. Już w niedzielę spacer po gdyńskim Klifie z przewodnikiem PTTK.

Galeria handlowa to ostatnie miejsce do którego udaję się z dziećmi w weekendy, ale ten projekt jet całkiem ciekawy: Teatr w Rivierze.

Na szczęście z kulturą można spotkać się też poza Rivierą. Znany Wam cykl: Mała Filharmonia i Mała Żyrafa też odbędzie się w ten weekend.
A jeśli chcecie pośpiewać to polecam warsztaty musicalowe z Martą Smuk.


Dla fanów sportu odbędzie się też przemiłe rodzinne kibicowanie. Zajrzyjcie TU.

Jeśli chcecie zrobić dobry uczynek, a przy okazji nabyć śliczną rzecz na kiermaszu rękodzieła wybierzcie się z dziećmi do Sali zabaw Elefun.
 

W Sopocie w cyklu Czytamy dzieciom w Zatoce Sztuki odbędzie się spotkanie z Bożeną Harasimowicz, a w Teatrze na plaży Baśnie 1001 nocy. Zapowiada się niezwykle kolorowy spektakl. Smile

Wiecie już może o tym, że w Centrum Hewelianum w Gdańsku odbędzie się święto liczby Pi?

Scena muzyczna Gdańsk zaprasza na bardzo ciekawe warsztaty OD/SŁÓŃ UCHO. Choć obowiązują zapisy, a ta informacja dotrze do Was późno to i tak spróbujcie, może jeszcze uda się tam dostać.

Bawcie się świetnie! Smile

Komentarze:
Dodaj swój komentarz
Nick / Imię
Treść komentarza
Stolica Polski
Dodany przez: lips
Data dodania: 2014-03-15

Jak zawsze, same świetne pomysły na spędzenie czasu :-)

Dodany przez: Jan
Data dodania: 2014-03-15

Super pomysły-dla każdego coś miłego!!!!!