VOUCHER SPACERUJ Z FRAJDĄ
Home Menu

Co na weekend z dzieciakami w Trójmieście?

Co na weekend z dzieciakami w Trójmieście?

Drogie Mamy i Małe Kobietki! To będzie nasz weekend! Obojętnie jak zamierzacie go spędzić, czy leniuchując w domu, czy wychodząc na miasto pamiętajcie, że to nasze święto i musimy spędzić je najmilej jak się tylko da. Ja mam wielką ochotę na spacer w Rewie, ale przez skręconą kostkę muszę sobie jeszcze tę atrakcję odpuścić.

Jest kilka propozycji, by ten kobiecy weekend świętować razem z dziećmi.


Jako mieszkanka Gdyni Dąbrowy zacznę od lokalnego wydarzenia. W Zespole Szkół Nr 14 zagracie w gry planszowe. Szczegóły znajdziecie TU.

W Kuźni Talentów zrobicie torebkę i pantofelki oraz uszyjecie maskę do spania. Polecam zerknąć TU.

W Infoboxie do 9 marca zobaczycie wystawę prac konkursowych "Rodzinnego Konkursu Plastycznego" organizowanego przez Przedszkole nr 47 w Gdyni, pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Gdyni „Gdynia, którą warto zobaczyć”.


W Teatrze Gdynia Główna obejrzycie (jeśli tylko zdobędziecie bilety) cieszące się dużym zainteresowaniem przedstawienie „Wielkie ciasto”.

A w trakcie jednego z najważniejszych wydarzeń w ten weekend zatytułowanych Kolosy czyli Ogólnopolskich Spotkań Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów wysłuchacie ciekawych, inspirujących, zapierających dech w piersiach relacji z magicznych podróży. Szczegóły TUTAJ .

W Sopocie w Zatoce Sztuki tym razem w sobotę weźmiecie udział w Festiwalu Zatoka Kobiet. UWAGA. Obowiązują zapisy! Trzeba spojrzeć TU.

Dzieci obejrzą ciekawe przedstawienie w Teatrze na plaży pt. „Fasolka Polka i Szczypiorek Florek”. Małe co nieco TU.

W Ergo Arenie fani sportu będą podziwiać lekkoatletów w zmaganiach o medale podczas Halowych Mistrzostw Świata w Lekkoatletyce. TU zerknijcie.

W Gdańsku tez warsztatowo-teatralnie. W teatrze Miniatura są jeszcze bilety na Brzydkie Kaczątko (pisałam o tym przedstawieniu TU) i warsztaty. Zobaczcie TU i TU.

 

W Centrum Hewelianum panie otrzymają w sobotę niespodziankę. TUTAJ dowiecie się co i jak.

Starsze dzieci wezmą udział w Warsztatach graficznych Sztuka Praw Człowieka.


Drogie Mamy i Małe Kobietki. Bawcie się świetnie! I jeśli jeszcze nie wiecie albo zapomniałyście jak dziękować za kwiaty to TU mam dla Was małą podpowiedź. :-)

 

 

Komentarze:
Dodaj swój komentarz
Nick / Imię
Treść komentarza
Stolica Polski
Nie dodano żadnego komentarza