VOUCHER SPACERUJ Z FRAJDĄ
Home Menu

Co na weekend z dzieciakami w Trójmieście?

Co na weekend z dzieciakami w Trójmieście?

Frajdowicze. Przygotowuję dla Was weekendową zapowiedź wciąż jeszcze podjadając, ostatniego chyba już dziś, pączka. Ile Wy ich zjedliście? Ja całe 5. Jak dla mnie to całkiem sporo Smile. Trzeba będzie to spalić. A gdzie najlepiej? Na spacerach rodzinnych. I właśnie to głównie będę Wam polecać na najbliższy weekend. Ostatni w tym karnawale. Najlepiej więc będzie udać się na przechadzkę, a potem w domu urządzić sobie miły bal z pysznymi, może już bardziej zdrowszymi niż pączki, przekąskami. Chciałabym Wam napisać, że mam jeszcze dla Was wiele innych propozycji. Niestety nie. Tym razem to co będę polecać to wydarzenia raczej dla starszych dzieci, albo nawet ich rodziców. Zajrzyjcie. Może jednak coś się Wam przyda.


Chyba nie wspominałam Wam jeszcze o Kuźni Talentów w Gdyni, a dzieje się tam wiele. To Centrum Wychowania przez Sztukę. W ten weekend odbędą się tam dwa warsztaty: plastyczne dla dzieci i szycia dla mam. Zajrzyjcie TU .

Inne warsztaty plastyczne dla dzieci odbędą się w Orłowie w Galerii Debiut. UWAGA! Na wszystkie wymienione obowiązują zapisy.

A teraz coś dla rodziców starszych dzieci i ich samcyh. W Teatrze Gdynia Główna odbędzie się ciekawe wydarzenie, podczas którego będzie można usłyszeć wiele intrygujących anegdot o Gdyni. Wstęp wolny.Szczegóły TU.

Druga propozycja to „Lalka” w Teatrze Muzycznym. Musical w reżyserii Wojciecha Kościelniaka miałam przyjemność oglądać dwa razy. Jestem nim absolutnie zachwycona. Dla mnie wszystko było w nim zachwycające: muzyka, scenografia, choreografia, obsada. Poważnie zastawiam się nad tym, czy nie zabrać na ten spektakl moich dziewczyn (6,5 i 8 lat). Wspaniały! Polecam! Bilety jeszcze są, choć zostało ich niewiele.


A cóż w Sopocie?
Jeśli macie ochotę wybrać się do teatru nieco innego, powiedziałabym w trochę „lżejszej formie” to polecam teatrzyk w sopockim klubie Pick&Roll. To świetna propozycja dla tych, którzy nie do końca lubią tradycyjny teatr. Tam rodzice napiją się kawy, dzieci obejrzą przedstawienie, a potem będzie można zjeść też wspólnie rodzinny, niedzielny obiad. Kiedyś testowałyśmy. Smile Tym razem zgrają „Jak Paweł i Gaweł”.

W Zatoce Sztuki stały cykl – Czytamy Dzieciom. Tym razem czytać będzie osoba zajmująca się malarstwem, grafiką i aranżacją przestrzenną wystaw – Agnieszka Nagórska.

W Gdańsku też teatrzyk w „lżejszej formie”. Klub Miasto Aniołów zaprasza na bajkę „O Janku Wędrowniczku”.

Jeśli teatr Was nie interesuje to może trochę ruchu np. na lodowisku? W niedzielę sezon kończy ślizgawka w Gdańsku na Placu Zebrań Ludowych.

Drogie mamy, jeśli chcecie, a z różnych powodów boicie się czy nie możecie podróżować polecam ciekawe warsztaty podróżnicze TRAMPKI prowadzone przez kobiety podróżniczki dla kobiet. Można tam zabrać ze sobą starsze dzieci.

Życzę Wam udanego, karnawałowego weekendu! Smile

Komentarze:
Dodaj swój komentarz
Nick / Imię
Treść komentarza
Stolica Polski
Nie dodano żadnego komentarza