Podróż za 2 uśmiechy

Co na weekend z dzieciakami w Trójmieście?

Co na weekend z dzieciakami w Trójmieście?

Witajcie Frajdowicze! Karnawał trwa. Czas zabawy trzeba wykorzystać, jak tylko można. W najbliższą sobotę w Hali Widowiskowo-Sportowej w Gdyni odbędzie się wielki bal dla dzieci pod tytułem „W krainie Kopciuszka i na Rycerskim Dworze”. Wszystkim tym, którym udało się dostać bilety życzę udanej zabawy. Dla tych, którym niestety się nie udało, albo nie zamierzali się na bal ten wybierać mam kilka innych propozycji.


Chętnie zaprosiłabym Was na nowy spektakl w Teatrze Muzycznym w Gdyni „O Straszliwym Smoku, Dzielnym Szewczyku, Prześlicznej Królewnie i Królu Gwoździku”, ale biletów już brak jak to zwykle bywa w Muzycznym zwłaszcza wtedy gdy jest premiera. Ciężko dostać bilety. Piszę jednak o tym, byście byli czujni i wcześnie rezerwowali miejsca na kolejne spektakle. Zajrzyjcie TU.

A gdzie na pewno możecie się wybrać bez wcześniejszych rezerwacji i walki o wejściówki?


Z pewnością mile będziecie widziani w Jadłostajni Kolibki. Dzieciaki warto już od najmłodszych lat kształcić co jest zdrowe i jakie produkty spożywcze warto wybierać. A tam oprócz wielu rarytasów podobno dostaniecie przepyszny, naturalny sok malinowy. Jeśli w Waszym domu ktoś jest przeziębiony, to w Jadłostajni nabędziecie najlepszy lek na smarki i inne takie. Smile Jadłostajnia Kolibki – cykliczny targ produktów regionalnych w co drugą sobotę od godziny 10.00, budynek wozowni na terenie Parku Kolibki, vis a vis Centrum Handlowego Klif w Gdyni Orłowie.


W Slow Cafe tym razem będzie można pomalować koszulki, w Galerii Malucha „ożyją” wiersze Tuwima, rodzinne kibicowanie podczas meczu Riviera Gdynia – Widzew Łódź poprowadzi dla dzieci DecoHobby Akademia Rękodzieła, a w Klubie Studenckim Bukszpryt będzie Jazz dla najmłodszych.

Na zakończenie gdyńskich atrakcji gorąco polecam wspólne „jogowanie na plaży” z okazji światowego dnia jogi.

W Sopocie w Zatoce Sztuki bajki będzie czytał Maciej Jesionowski. A kim jest ten pan? Dowiecie się zaglądając TU

W Gdańsku duża atrakcja dla fanów kotów, kociaczków, kotków, kociątek, kiciaków itd. W sobotę będzie obchodzony Dzień Kota.

Nie pozostaną bez atrakcji także fani sportu. W najbliższy weekend w hali Ergo Arena odbęda się Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkoatletyce.

Drodzy Frajdowicze, życzę Wam udanego weekendu. Bawcie się dobrze. I pamiętajcie! Solidaryzujmy się z Ukrainą.

Pozdrawiam. Smile

 

Komentarze:
Dodaj swój komentarz
Nick / Imię
Treść komentarza
Stolica Polski
Nie dodano żadnego komentarza