Podróż za 2 uśmiechy

Co na weekend z dzieciakami w Trójmieście?

Co na weekend z dzieciakami w Trójmieście?

Mamy Walentynkowy weekend. Wszędzie czerwono, aż roi się od rozpalonych serc. Jakie macie plany na sobotę i niedzielę? Jeśli wciąż zastanawiacie się, gdzie się wybrać, mam dla Was kilka podpowiedzi.


W Gdyni będzie i kulturalnie i sportowo. Ale od początku.


Mała Gdyńska Filharmonia po raz kolejny zaprasza na Muzyczny poranek. Szczegóły TU.

Natomiast w Klubie Filmowym w cyklu Mała Żyrafa tym razem zobaczymy „Śnieżne animacje”.

Mieliście już okazję zobaczyć wystawę „Mamy Więcej”? Jeśli jeszcze nie, teraz jest okazja zrobić to w Muzeum Miasta Gdyni.

Dla miłośników koszykówki w gdyńskiej Hali Widowiskowo-Sportowej odbędzie się Mecz Gwiazd.

W Sopocie tym razem w cyklu „Czytamy Dzieciom” w Zatoce Sztuki bajkę będzie czytał aktor Piotr Plichta.

Jeśli wolicie wyjście na świeże powietrze niż w zamknięte przestrzenie to może warto wybrać się na spacer sopockimi ścieżkami Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego? Po szczegóły zajrzyjcie TU.

Mam coś jeszcze dla fanów koni. Hipodrom zaprasza na Ogólnopolskie Halowe Zawody w Skokach przez Przeszkody. Zobaczcie jakie będą też na Was czekały atrakcje dodatkowe.

W Gdańsku ciekawe warsztaty w dwóch teatrach. Podobno pierwsza Lekcje Niegrzeczności w Teatrze Wybrzeże bardzo się dzieciom podobała. Kto jeszcze nie widział ma szansę wybrać się na drugą w najbliższą niedzielę. Zajrzyj TU.

Natomiast Teatr Miniatura zaprasza na warsztaty Emocje od A do Z. Psycholog Joanna Trzaska poprowadzi spotkanie dla rodziców „Indywidualnie czy w grupie? Czy warto uczyć dzieci współpracy?”, a w tym czasie dzieci będą miały swoje własne warsztaty „Moje miejsce na miotle” z pedagog Anną Uzarczyk. We foyer teatru stanie też stoisko z książkami dla dzieci, które ja szczególnie polecam, pisałam o nim przy okazji recenzji spektaklu Brzydkie Kaczątko.

Życzę Wam udanego, walentynkowego weekendu.


Tych , którzy nie mają profilu na FB i nie zaglądają na profil Frajdy (a zachęcam, bo tam też jest ciekawie!) chciałabym poinformować, iż dziś udałam się do Urzędu Miasta na ważną rozmowę, podczas której starałam się o pewną małą ulgę dla wszystkich Frajdowiczów. Po spotkaniu mogę powiedzieć, że jestem dopiero na początku drogi i choć będzie ona długa to jest nadzieja, że się uda. Wierzę w to i będę o to walczyć. Spotkanie to jednak uważam za bardzo, bardzo owocne. Dostałam mnóstwo pozytywnej energii do działania, spotkałam fantastycznych ludzi. Wkrótce wiele się wydarzy, a Wy jako jedni z pierwszych będziecie o tym wiedzieć. Brawo dla Gdyni Rodzinnej!


Pozdrawiam Was serdecznie, Smile.

 

 

 

Komentarze:
Dodaj swój komentarz
Nick / Imię
Treść komentarza
Stolica Polski
Nie dodano żadnego komentarza