Podróż za 2 uśmiechy

Co na ostatni weekend wakacji z dzieciakami w Trójmieście?

Co na ostatni weekend wakacji z dzieciakami w Trójmieście?

Dopiero się zaczęły, a już się kończą. Tak to już jest z wakacjami. Może to dobrze, dzięki temu zostają wspaniałe wspomnienia! Jeśli je dobrze zaczęliśmy, trzeba je jeszcze lepiej zakończyć. Jeśli nie macie pomysłów jak to zrobić, oto kilka propozycji, które oferuje Trójmiasto:

 

W Gdyni szykuje się całkiem ciekawy Festyn na plaży. Będą przejażdżki konne, turniej siatkówki, stanowiska sprawnościowe i darmowe masaże. Zajrzyjcie na:

http://m.trojmiasto.pl/news/Aktywne-pozegnanie-wakacji-na-gdynskiej-plazy-n72027.html

 

Jeśli nie macie ochoty na sporty to może teatrzyk na plaży? W sobotę o godzinie 10.00 można obejrzeć bajeczkę na śniadanie: „Sygnalizator Jacek”. 

Scena Letnia w Orłowie, wejście nr 17. Warunkiem wstępu jest wykupienie zestawu śniadaniowego w kawiarni Maska znajdującej się tuż przy Scenie. Szczegóły na:

http://www.ckgdynia.pl/repertuar/

 

W Sopocie jak zawsze wiele się dzieje przy molo. Tym razem planowana jest próba pobicia Kawowego Rekordu Świata. Będzie wiele atrakcji:

http://kalendarz.sopot.pl/kalendarz/szczegoly/2695/kawowy-rekord-swiata.html

Ciekawie zadzieje się także w niedzielę w Zatoce Sztuki. Organizatorzy imprezy zSzfyWziete.pl zapraszają na kupowanie, sprzedawanie i wymianę ubrań i akcesoriów dziecięcych i ciążowych. Wszystko to wśród warsztatów dla rodziców, animacji dla dzieci, konkursów i innych. Oto link:

http://www.mcka.pl/kalendarz/wiecej/699.html

 

W Gdańsku wielkie święto chwilowo nowego Targu Węglowego. Będzie smacznie, zielono, wesoło i pomysłowo. Co i jak? Informacje poniżej.

http://www.mmtrojmiasto.pl/457187/2013/8/26/targ-weglowy-sie-zmienia-na-razie-na-kilka-dni-ale-mieszkancy-zdecyduja-co-dalej?category=news

http://rozrywka.trojmiasto.pl/Odkryj-Targ-Weglowy-na-nowo-imp380306.html

 

Bawcie się świetnie! Smile

Komentarze:
Dodaj swój komentarz
Nick / Imię
Treść komentarza
Stolica Polski
Nie dodano żadnego komentarza