Podróż za 2 uśmiechy

Chwalę się, chwalę! Mapa już dla Was jest!

Chwalę się, chwalę! Mapa już dla Was jest!

 

Uwaga! Będę się chwalić! Choć tego nie lubię to tu jest to konieczne. A dlaczego? Bo w mieście ukazało się coś specjalnie dla Was, co jest wynikiem całorocznej pracy mojej,  Gdyni Rodzinnej oraz kilku innych osób. A ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona z jej efektów.

 


Frajdowicze! Od paru dni w Infoboxie, Muzeum Miasta Gdyni i Miejskiej Informacji Turystycznej w Gdyni czeka na Was mapa z trasą spaceru „Mam marzenie i nie zawaham się je spełnić” w komplecie z cudną przypinką. Dzięki niej będziecie mogli zabrać swoje rodziny i przejść się szlakiem spełnionych marzeń gdyńskich. Zupełnie sami. Oczywiście jako autor scenariusza trasy mogę tylko tę mapę wychwalać. Jest kolorowa, pomysłowa, ze świetną grafiką. Dla małych i dużych, dla głodnych wiedzy, zdobywców, odkrywców, łazików. Ale także tych, którzy spacerować jeszcze nie lubią – uważajcie,  jest szansa, że tak się może stać. Smile Jednym słowem mapa jest po prostu wspaniała.


Ogromnie się cieszę, że coś takiego mogę Wam podarować. Częstujcie się. Czekam na Wasze opinie o mapie i relacje ze spacerów.


Gdyni Rodzinnej bardzo dziękuję za przemiłą współpracę.


Wam życzę wspaniałych wrażeń i ....wielu spełnionych marzeń.Autorką scenariusza spaceru jestem ja. Projekt graficzny wykonała Karolina Kotowska. Korektą zajęła się Pani Elżbieta Żukowska. Mapa została zrealizowana ze środków Urzędu Miasta Gdyni.

 

Mapa z trasą spaceru po GdyniMapa z trasą spaceru po GdyniPrzypinka z mewąMapa z trasą spaceru po Gdyni

 

Komentarze:
Dodaj swój komentarz
Nick / Imię
Treść komentarza
Stolica Polski
Dodany przez: Frajda nad morzem
Data dodania: 2015-04-20
Marla - konsultowałam z kilkoma językoznawcami. Stanęło na \"je\". :-)
Dodany przez: Marla
Data dodania: 2015-04-16
A czy nie powinno być \"nie zawaham się GO spełnić\" ?
Dodany przez: olala@
Data dodania: 2015-03-25
Widziałam. Grafika rzeczywiście świetna. Postaramy się wkrótce przetrenować w realu. :-)