VOUCHER SPACERUJ Z FRAJDĄ
Home Menu

Chwalę się, chwalę! Mapa już dla Was jest!

Chwalę się, chwalę! Mapa już dla Was jest!

 

Uwaga! Będę się chwalić! Choć tego nie lubię to tu jest to konieczne. A dlaczego? Bo w mieście ukazało się coś specjalnie dla Was, co jest wynikiem całorocznej pracy mojej,  Gdyni Rodzinnej oraz kilku innych osób. A ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona z jej efektów.

 


Frajdowicze! Od paru dni w Infoboxie, Muzeum Miasta Gdyni i Miejskiej Informacji Turystycznej w Gdyni czeka na Was mapa z trasą spaceru „Mam marzenie i nie zawaham się je spełnić” w komplecie z cudną przypinką. Dzięki niej będziecie mogli zabrać swoje rodziny i przejść się szlakiem spełnionych marzeń gdyńskich. Zupełnie sami. Oczywiście jako autor scenariusza trasy mogę tylko tę mapę wychwalać. Jest kolorowa, pomysłowa, ze świetną grafiką. Dla małych i dużych, dla głodnych wiedzy, zdobywców, odkrywców, łazików. Ale także tych, którzy spacerować jeszcze nie lubią – uważajcie,  jest szansa, że tak się może stać. Smile Jednym słowem mapa jest po prostu wspaniała.


Ogromnie się cieszę, że coś takiego mogę Wam podarować. Częstujcie się. Czekam na Wasze opinie o mapie i relacje ze spacerów.


Gdyni Rodzinnej bardzo dziękuję za przemiłą współpracę.


Wam życzę wspaniałych wrażeń i ....wielu spełnionych marzeń.Autorką scenariusza spaceru jestem ja. Projekt graficzny wykonała Karolina Kotowska. Korektą zajęła się Pani Elżbieta Żukowska. Mapa została zrealizowana ze środków Urzędu Miasta Gdyni.

 

Mapa z trasą spaceru po GdyniMapa z trasą spaceru po GdyniPrzypinka z mewąMapa z trasą spaceru po Gdyni

 

Komentarze:
Dodaj swój komentarz
Nick / Imię
Treść komentarza
Stolica Polski
Dodany przez: Frajda nad morzem
Data dodania: 2015-04-20
Marla - konsultowałam z kilkoma językoznawcami. Stanęło na \"je\". :-)
Dodany przez: Marla
Data dodania: 2015-04-16
A czy nie powinno być \"nie zawaham się GO spełnić\" ?
Dodany przez: olala@
Data dodania: 2015-03-25
Widziałam. Grafika rzeczywiście świetna. Postaramy się wkrótce przetrenować w realu. :-)