VOUCHER SPACERUJ Z FRAJDĄ
Home Menu

Blog Forum Gdańsk 2014 - ogłoszenie wyników konkursu Blog of Gdańsk 2014 Czytelników

Blog Forum Gdańsk 2014 - ogłoszenie wyników konkursu Blog of Gdańsk 2014 Czytelników

Frajdowicze! Chcę Wam przypomnieć, że to właśnie dziś rozstrzygnie się, który blog zdobędzie statuetkę Blog of Gdańsk 2014 Czytelników. O godzinie 17.00 w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku podczas uroczystej Gali zostaną ogłoszone wyniki.


Nigdy jeszcze nie uczestniczyłam w Blog Forum Gdańsk. Jestem ogromnie ciekawa werdyktów, atmosfery, ludzi. Kto wie, może się okaże, że jeszcze parę innych osób doceniło moją dotychczasową pracę?

 

Chcę Wam powiedzieć, że ogromnie cieszę się z samego faktu, że Frajda (moja czwarta wspaniała córka Smile) została zakwalifikowana do tego konkursu. Bardzo dziękuję wszystkim tym , którzy zechcieli podjąć wysiłek i oddać na mnie swój głos, ale najbardziej dziękuję Wam wszystkim kochani Frajdowicze za to, że jesteście ze mną, wspieracie, dodajecie energii do dalszego działania i że podróżujecie, często zamieniając auto na autobus. Trzymajcie kciuki!


Jest jeszcze coś z czego ogromnie się cieszę. Jako fanka teatru mam wielką radość z tego, że właśnie dziś zobaczę po raz pierwszy Teatr Szekspirowski.


I jeszcze coś. Możecie oglądać mnie na żywo TU.

Cóz, ja zrobię obiad dla dzieci, pomogę im w lekcjach i za parę chwil ciekawa, podekscytowana i przejęta wsiądę w moją ulubioną limuzynę (domyślacie się pewnie jaką) i wyruszę z mojej ukochanej Dąbrowy do Gdańska na Blog Forum Gdańsk. Wink

 

A jak! FRAJDA jest!

 

Komentarze:
Dodaj swój komentarz
Nick / Imię
Treść komentarza
Stolica Polski
Nie dodano żadnego komentarza