VOUCHER SPACERUJ Z FRAJDĄ
Home Menu

Będzie spacer z niespodzianką!

Będzie spacer z niespodzianką!


W imieniu swoim i Gdyni Rodzinnej serdecznie zapraszam Was drodzy Frajdowicze na rodzinny spacer z przewodnikiem  „Mam marzenie i nie zawaham się je spełnić”. Wy już doskonale wiecie co to za spacer. Wiecie też, że powtarzam go specjalnie na Wasze życzenie po tym, jak spacer marcowy na powitanie wiosny trzeba było przerwać z powodu bardzo złej pogody. Liczę, że tym razem żaden deszcz nam nie przeszkodzi w naszej wędrówce, a Wy przybędziecie licznie na start zaopatrzeni w wygodne buty i dobre humory. Osobiście nie moge się już doczekać. A to z dwóch powodów:

 

Po pierwsze na spacer zapraszam Was 13 czerwca, a 14 czerwca Frajda nad morzem obchodzi swoje drugie urodziny. Dwa lata to już bardzo poważny wiek.Wink Z tej okazji dla wszystkich spacerowiczów planuję małą niespodziankę!!!

 

Po drugie niedawno zakupiłam sobie zestaw głośnomówiący i nie miałam jeszcze okazji go wypróbować. Dlatego też mam cichą nadzieję, że tym razem zamiast 5 osób (tak jak na spacer w zeszłym roku w czerwcu) tym razem przybędzie 50. To jak? Będziecie?

 

Dla nowych czytelników szczegóły spaceru:

To 2,5 godzinna trasa dla dużych i małych fanów wędrówek miejskich. Ułożona jest w taki  sposób, by rodzice mogli zabrać także dzieci w wózkach. Będziemy się świetnie bawić spacerując szlakiem spełnionych gdyńskich marzeń. Naszym celem będzie odnaleźć pewnego małego Marzyciela.

 

Start: 10.00

Kiedy: w sobotę, 13 czerwca 2015 r.

Gdzie: przy Skwerze Plymouth w Gdyni (skrzyżowanie ulic Świętojańskiej i Alei Marszałka Piłsudskiego).

Zapisy na adres: rodzina@gdynia.pl

 

Zapraszajcie znajomych i przybywajcie!

Do zobaczenia!

Dana. Smile

 

 

Komentarze:
Dodaj swój komentarz
Nick / Imię
Treść komentarza
Stolica Polski
Nie dodano żadnego komentarza