Podróż za 2 uśmiechy

Akcje relacje i mini zapowiedź na weekend

Akcje relacje i mini zapowiedź na weekend

Frajdowicze! Warto korzystać z atrakcji weekendowych jakie organizowane są w mieście, zwłaszcza tych wakacyjnych. Często i gęsto to ogrom radości i to w dodatku zupełnie bezpłatnie. Zobaczcie jak od początku wakacji nam udało się z nich skorzystać. Oto kilka zdjęć zrobionych telefonem.


Gdynia Playground – od kilku lat przybywamy na Bulwar Nadmorski w Gdyni, by przetestować nowe instalacje w przestrzeni publicznej. W tym roku (zresztą tak jak w zeszłym) podczas inauguracji kolejnej edycji wzięliśmy udział w malowaniu falochronu. Frajda wielka!

Dzieło FrajdyDzieło FrajdyDzieło FrajdyDzieło Frajdy
Starowiejska deptakiem na weekend – w ostatni weekend ulica Starowiejska stała się deptakiem. Włączyłyśmy się w akcję Agnieszki/Lilki Szpilki w dekorowanie ulicy robótkami ręcznymi. A wszystko zaczęło się kilka dni wcześniej od wspólnego tworzenia tych właśnie robótek w klubokawiarni Slow Cafe.

Dzierganie w Slow CafeDzierganie w Slow CafeDekorowanie ulicy StarowiejskiejWyścigi konne w Sopocie – to wydarzenie, które uwielbiamy od lat. Świetna zabawa dla wszystkich, nie tylko tych, którzy mają jakiekolwiek pojęcie w tym temacie. Większa relacja z tego wydarzenia pojawi się na blogu trochę później. Wzięłyśmy udział w konkursie na najlepszy kapelusz. Rozstrzygnięcie konkursu 26 lipca. Dziewczynki zrobiły też dla koników obrazki, które zostaną powieszone w jednej ze szkółek jazdy konnej. :-)

Obrazki dla koni

Wyścigi konneWarto, warto, warto! To świetny sposób na zorganizowanie weekendu w mieście, poznanie nowych ludzi, zapewnienie dzieciom atrakcji, których sami często nie moglibyśmy zapewnić. Zobaczcie więc, jak możecie zaplanować ten najbliższy weekend.


W Gdyni znów wielkie atrakcje w Parku Rady Europy. Zobaczcie też co ciekawego dzieje się na Halach Targowych, a dzieje się zaskakująco dużo.

A może chcecie zobaczyć latające łódki?

W Sopocie macie szansę jeszcze wziąć udział w konkursie na najlepszy kapelusz na wyścigach konnych.

Na molo będzie można pokibicować najmłodszym żeglarzom na wodzie. Szcegóły TU .

I w końcu coś co bardzo, bardzo lubimy! Parkowanie w Parku Oliwskim w Gdańsku Oliwie i Parku Linowym Port Brzeźno.

Bawcie się świetnie! Wink

 

Komentarze:
Dodaj swój komentarz
Nick / Imię
Treść komentarza
Stolica Polski
Nie dodano żadnego komentarza